הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסףהדברת דג כסף – קטן, קטן אבל יש בו המון

דג כסף הוא חרק קטן במיוחד, אשר אורכו כסנטימטר אחד בלבד. דג הכסף אינו מזיק לבריאותו של האדם אך בהחלט גורם לאי נוחות והרגשת חוסר היגיינה כאשר מוצאים אותו מסתובב בבית. דג הכסף ניזון מפחמימות וסוכרים והוא אוהב להתאכסן במקומות חשוכים ולחים. דג הכסף מוצא את מקומו בעיקר בחורים, חריצים וסדקים. דג הכסף אוהב רטיבות, לחות וחמימות ולכן מופיע בדרך כלל בתקופות הקיץ. אבי המדביר ממליץ לבצעהדברת דג כסףבהקדם האפשרי לפני שהוא יגרום לנזקים גדולים לרהיטים ולספרים על ידי הכרסום המסיבי שלו.

הדברת דג כסף – שיטות הדברה נפוצות

הדברת דג כסף ניתן לבצע לבד וניתן לבצע על ידי הדברה מקצועית. בראש ובראשונה לפני ההדברה חייבים לבצע איטום סדקים וחריצים וכמובן לאוורר מקומות עם לחות גבוהה. כמו כן, כדאי לתקן מקומות עם טחב ורטיבות בתקרה, בקירות או ברצפה. על ידי ביצוע שיפוץ קל זה, דגי הכסף לא יתקרבו יותר לאזור מגורכם. אך מה עושים עם דגי הכסף שכבר קיימים בבית? מדבירים. וזאת על ידי מספר שיטות.

הדברת דג כסף ניתן לבצע על ידי הדברה ירוקה. בהדברה זו לא משתמשים בחומרים כימיים המזיקים לבני האדם, אלא רק בחומרים אקולוגיים בריאותיים המתאימים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. לאחר ביצוע הדברת דג כסף על ידי הדברה ירוקה ניתן לחזור ישר לגור בבית ללא זמן הרחקה כלל.

הדברת דג כסף ניתן לעשות גם על ידי הדברה כימית. היתרון של הדברה זו שההדברה פועלת ישר בבת אחת ואתם יודעים ללא ספק כי ביתכם נקי מחרקים ואתם יכולים לישון בלב שקט ובטוח.

הדברת דג כסף היא לא הדברה מסובכת, ובדרך כלל על ידי הדברה קלה ושיפוץ חורים וסדקים אתם יכולים להיות רגועים.

הדברת דג כסף – רק אצל  מורן הדברות

אם עדין לא שמעתם על אבי המדביר זה הזמן להכיר אותו. אבי המדביר בעל חברת הדברות וותיקה ואמינה הנותנת את שירות ההדברות הטוב ביותר בארץ. צלצלו ותאמו פגישה  052-5122999 

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון