הדברה ירוקה

הדברה ירוקההאם ישנו ריסוס בהדברה ירוקה?
האומנם?
בוודאי שכן, כיום, כל הריסוסים המורשים בארצנו, הם בחומרים שכמעט אינם רעילים לאדם ולחיות המחמד, ועם זאת, הם פעילים ורעילים לחיות הלא רצויות, חרקים כגון: נמלים, תיקנים (ג'וקים), עכבישים, פרעושים, פשפשים, כל אלו ואחרים ניתנים לפתרון על ידי ריסוס ממשפחת ההדברה הירוקה,

צל העבר
עברו, חלפו הימים שהריסוס ה'כל יכול' היה זרחן אורגני ודומיו, רעילותו היתה מאד גבוהה לאדם, ולחיה, וכמובן גם לחרקים, אבל כדי לבצע ריסוס היה צריך לעזוב את הבית לזמן רב. לסופשבוע, לפחות, וגם אירוע חזרה הביתה לא היה אירוע נעים, עקב הריח הרעיל, ועקבות הריסוס.

מחקרים לשיפור ההדברה הירוקה
כיום, עקב שנים רבות של ניסיונות ומחקר, במטרה לשפר את האפקטיביות של ההדברה הירוקה, נמצאו חומרים שהינם רעילים מאד לחרקים, ואינם רעילים לאדם ולחיות המחמד, כלומר, אינם רעילים ליונקים.
ולמעשה ניתן לעזוב את הבית, לשעה או לחצי שעה (תלוי בסוג הריסוס),
ולחזור, ולמצוא בית נקי ממזיקים עם ריח תפוזים נעים ורענן, ולדעת שהבריאות שלנו נשמרת, גם אם ביצענו ריסוס מקצועי בבית. הכל נקי ונעים וגם בריא עבורנו.

פתאום זה קל !
למעשה ניתן לבצע הדברת דירה שזה ריסוס נגד נמלים ותיקנים, ועכבישים.
ולצאת מן הבית לשעה בלבד, מתום הריסוס. ולחזור לבית עם ריח נעים.
ניתן לבצע הדברת נמלים על ידי ג'ל מיוחד, בארונות המטבח, הג'ל אינו רעיל לבני אדם ולחיות המחמד, ומאד אפקטיבי להדברת נגע הנמלים.

בסיכומו של דבר
בנוסף לקלות של זמן יציאה קצר יחסית וחומר שאריתי אבל שאינו רעיל לאדם ולחיות המחמד, כיום על כל ריסוס, מדביר מקצועי מוסמך אמור לתת תעודת אחריות, לחצי שנה או לשנה (תלוי בסוג הריסוס). שורה תחתונה, ניתן להגיע לבית נקי ממזיקים לשמור על הבריאות של כל יושבי הבית, ועל איכות הסביבה, שזה לא פחות חשוב, ידוע לכל שהרעלים שמרוססים נשטפים בסופו של דבר אל מערכת הביוב, ומשם מחלחלים אל תוך מי התהום.
ולכן ישנה חשיבות מאד גדולה לשימוש בסוג ריסוס של ההדברה הירוקה.

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון