הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטיםהדברת טרמיטים – כדי למנוע נזקים רבים

הדברת טרמיטים נשמעת כמו משהו רחוק מהמציאות שלנו. הרי אנחנו חיים בישראל, ומי שמע פה בכלל על טרמיטים? הרי החרק שמולו אנו מנהלים את מיטב המאבקים הוא בכלל התיקן. אז זהו, שפה יש טעות שכדאי לתקן לפני שיהיה מאוחר. בישראל חיים כאחד עשר מינים שונים של טרמיטים, והם מסתתרים במקומות שלא יעלה על דעתכם אפילו לחפש בהם. אבל אם הם מסתתרים כל כך טוב, למה לי להפריע להם? שימשיכו להסתתר ואני אוכל לשכב רגל על רגל בבית הבטוח שלי. אם כך אתם חושבים, כדאי להסביר לכם במהירות על הדברת טרמיטים, לפני שתגיעו למצב בו תכירו טרמיטים יותר מדי מקרוב.

הדברת טרמיטים – כל הבעיות שלא תרצו להכיר

אכילת מוצרי עץ

טרמיטים הם חרקים חכמים במיוחד. הם לא מטיילים ברחבי הבית ומסתובבים לכם בין הרגליים, ובגלל זה התחום שלהדברת טרמיטים עשוי להיראות כמיותר. הרי החרקים לא נראים בבית, הם מתחבאים, אז למה לבזבז עליהם אנרגיה? העניין הוא שהטרמיטים הקטנים נכנסים לתוך כל רהיט עץ אותו הם רואים ומכרסמים אותו מבפנים. הם פועלים כך שמבחוץ הרהיט נראה כרגיל, אך מבפנים הוא נאכל לאטו עד שנשאר מממנו רק שלד חיצוני שמתפרק ברגע שנוגעים בו. הדברת טרמיטים מתבצעת כדי למנוע מהרהיטים שלכם להתפרק ברחבי הבית איוד בגז לכל הרהיטים בבית מומלץ.

סימני בוץ על הקירות 

אחד מסימני ההיכר של הטרמיטים מתבטא בבניית כוכם קטנים מבוץ ברחבי הבית. אם הגעתם לשלב בניית הכוכים, סימן שהטרמיטים מרגישים מאוד בנוח אצלכם בבית, ואין להם בעיה להיחשף לנגד עיניכם. הכוכים הללו ברורים לעיני כול ומבהירים לכם שהשלב הבא אותו אתם חייבים לבצע במהירות הוא הדברת טרמיטים חזקה ככל האפשר.

מפגע אסתטי

אסתטיקה אולי לא תזיק לכם, אך היא בהחלט יכולה להפריע לאנשים רבים. חורים קטנים ברהיטי העץ, סימני בוץ או שיירות של טרמיטים קטנים מהלכים ממקום למקום הם אינם מחזה נעים לצפייה. אין אדם המעוניין במראות אלו, ובשל כך מומלץ לכולם לבצע הדברת טרמיטים לפני שהמצב מדרדר למקומות כאלו.

צריכים הדברת טרמיטים במהירות? חייגו אל  מורן הדברות 052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון