הדברת זבובים

הדברת זבוביםהזבובים הם ללא ספק החרקים המטרידים ביותר שקיימים. הזבובים הכי מטרידים בחיק הטבע כאשריוצאים עם המשפחה לפיקניק והם לפתע עטים על האוכל שלכם. ישנם מספר תכונות מטרידות אצל הזבובים: קצב ההתרבות שלהם, אפשרות לעוף למרחקים עצומים, יכולת להתפתח בכל מקום ובכל התנאים.

הדברת זבובים היא פעולה לא פשוטה בכלל שנעשית בכמה מישורים. על מנת לבצע הדברת זבובים מומלץ מאוד להיעזר באיש מקצוע הבקיא בתחום. אבי המדביר מגיע לכל אזורי הארץ אפילו בהתראה קצרה ומתחייב לשירות הטוב ביותר והאמין ביותר.

הדברת זבובים- עסק ביש

בנושא של הדברת זבובים אין שחור ולבן. הדברת זבובים זה לא כמו הדברה של כל חרק אחר שניתן למגר את התופעה אחת ולתמיד. בגלל שהזבובים מתרבים כל כך מהר ובגלל שהם עפים במהירות גבוה ולטווחים מאוד רחוקים קשה מאוד להשאיר אותם במקום מסוים יותר ממספר שניות ולכן קשה שחומרי ההדברה יחולו עליהם וישפיעו עליהם.

הדברת זבובים ניתן לבצע במספר שיטות. השיטות הביתיות הנפוצות ולעיתים אף היעילות ביותר הן: מלכודות דבק – לוחות דבק צהובים אשר הזבובים נמשכים אליהם וברגע שהם נוגעים בהם הם נדבקים אליהם בלי יכולת לזוז.

כמו כן, במפעלי מזון ובמסעדות שאז מכת הזבובים מטרידה אף יותר ניתן להתקין קטלנים שמושכים אליהם את הזבובים. ברגע שהזבובים נוגעים בהם, הם מתים במקום.

הדברת זבובים ניתן לעשות על ידי ריסוס חומרי הדברה באזורי הבית. מדביר מקצועי ידע היכן לרסס, כמה לרסס ובאילו חומרים כדאי לרסס.

הדברת זבובים – סוגים נפוצים:

זבוב הבית זהו הזבוב הנפוץ ביותר שאנו מוצאים בכל מקום. זבוב זה מתרבה בקצב מהיר מאוד ומקומות המגורים הנפוצים שלו ה בתי מגורים, רפתות, לולים ואורוות.

זבוב בוהקן כחול – נמשך בעיקר לפרחים, נחשב יחסית גדול לשאר החרקים וניתן למצוא נקודות כחולות על זנבו. קול זמזומו חזק יחסית לשאר הזבובים.

זבוב החול– יתושים מעופפים קטנים אשר העקיצה שלהם מאוד כואבת. הם מהווים מפגע בריאותי כיוון שהם מעבירים בעקיצה שלהם מחלות וטפילים.

 מורן הדברות ישמח לסייע לכם בנושא של הדברת זבובים. לפרטים צלצלו:  052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון