הדברת נדלים

הדברת נדליםהדברת נדלים – הכול על הנדלים

לטיול יצאתם? כובע, נעלי הליכה והמון מים לא שכחתם? גם את מספר הטלפון של מורן הדברות  חשוב לקחת יחד איתכם לטיול. וזאת מדוע? במהלך טיול בחיק הטבע, במיוחד באזורים בעלי לחות על שפת הים או על חוף הכנרת נמצאים להם הנדלים. הנדלים הם חיה ממשפחתם פרוקי הרגליים, הם דומים מאוד לעכבישים ועקרבים. יש סוגים וזנים רבים של הנדל, אך בארץ אנו מכירים רק מעט סוגים כאשר המסוכן מבניהם הוא נדל ארסי, צבעיו הם צהוב ושחור ובקצות הציפורניים שלו במקום שבו נמצא הארס יש צבע האדום. הארס של נדל זה אינו גורם למוות. הוא גורם לחום, נפיחות אדמומיות ותחושה לא נעימה, אך אינו גורם למוות. בכל מצב שבו אתם נתקלים בנדל אתם חייבים להתקשרל מורן הדברות   . לא כל החברות יודעות להתמודד עם הדברת נדלים אך מורן הדברות  וותיק ומנוסה בתחום, יודע גם יודע איך לעשות הדברת נדלים ולחסל אותם אחת ולתמיד.

הדברת נדלים – כי לאף גוף אין חלקי חילוף

הנדלים באים בדרך כלל בקבוצות. כמו כן, הנדלים מסתובבים רק במקומות המתאימים להם. הנדלים מחפשים סביבה עם לחות שכן השכבה החיצונית העוטפת את גופם דקה מאוד והם נוטים להתייבש מהר מאוד. אם מצאתם באזור שלכם נדל מסתובב הרי זה שהאזור הזה מותאם לנדלים וודאי שיש עוד כמוהו באזור חיפה קריות צפון או נהריה.

נקבת הנדל מטילה בסביבות העשרים ביצים והיא מסתובבת איתם כל היום. אם מצאתם נדל תינוק כנראה שיש עוד נדלים באזור.

אומנם הארס של הנדל הארסי אינו יכול לגרום למוות אך לעיתים נדירות הוא יכול לגרום לתופעות אלרגיה חריפות בלתי הפיכות. לכן במקרה ומצאתם נדל באזור מגוריכם או במהלך טיול, מהרו להזמין הדברת נדלים על מנת שלא תפגעו חלילה, כי לגוף שלכם אין חלקי חילוף.

הדברת נדלים – היכן ואיך היא מתבצעת?

הדברת נדלים בדרך כלל מתבצעת בשטחים פתוחים, שם הנדלים מתחבאים. לא ניתן לבצע הדברת נדלים על ידי ריסוס בשטחים הפתוחים ועל כן יש טכניקות מיוחדות לביצוע הדברת נדלים. לא כל חברה יודעת לתת שירות זה ,מורן הדברות  , המנוסה בכל סוגי ההדברות וותיק בתחום ידע לתת לכם שירות מצוין עם אחריות ואמינות, לפרטים נוספים:  052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון