הדברת נמלים

 הדברת נמליםנמלים הם החרק שהכי שכיח למצוא בבתי מגורים. אם רק נשארה עטיפת טופי קטנה על הרצפה, כמה דקות לאחר מכן כבר נראה נחיל נמלים עוטה על העטיפה ומוצץ ממנה את כל שאריות המתוק והסוכרים. נמלים באות בדרך כלל כחבורה מגובשת. הם חופרות להן מערה או מחילה מתחת לאדמה ומתחבאות שם. במחילה מתגוררת מלכת הנמלים היא האחראית על התפתחות המחילה, והנמלים משרתות אותה כל הזמן. על מנת לבצע הדברת נמלים בהצלחה צריך קודם כל להרוג את המלכה. אבי המדביר יודע היטב את פעולת ההדברה ומומחה במיוחד בתחום של הדברת נמלים. מומלץ בחום!

הדברת נמלים – שיטות הדברה נפוצות

נמלים ניתן להדביר במגוון שיטות. יש את שיטת ההדברה הביולוגיות בשיטה זו מדבירים את הנמלים בעזרת חומרים ירוקים אקולוגיים לסביבה ולא מזיקים. חסרונות השיטה הינם ששיטה זו לא תמיד מצליחה למגר את התופעה כולה אחת ולתמיד והרבה פעמים תמצאו שאריות של נמלים המתרוצצות בבית. דבר זה מאכזב ביותר במיוחד לאחר שהושקע סכום כסף לא מבוטל בהדברה הירוקה.

כמו כן, קיימת שיטת ההדברה הכימית, השיטה המסורתית הידועה. בשיטה זו מדבירים את קן הנמלים על ידי חומרים כימיים רעילים. לשיטה זו יש יתרונות שהיא מחסלת את קן הנמלים אחת ולתמיד וממגרת את התופעה אך מצד שני החומרים הם כימיים ולא בריאים לשימוש בקרבת בני האדם.

שיטות הדברת נמלים נוספות אך פחות נפוצות- שיטת ההדברה הביולוגית, שיטת ההדברה הביתית ושיטת ההדברה האלקטרונית.

הדברת נמלים – סוגי נמלים

ישנם המון סוגים וזנים של נמלים אך הסוג הנפוץ ביותר זו הנמלה הבנאית. הנמלה הבנאית היא כולה שחורה והיא גרה מתחת לאדמה ובינות לאבנים. הנמלה הבנאית ניזונה מן החי והצומח היא גרה בקומונות גדולות של נמלים בנאיות. על מנת לבצע הדברת נמלים בזן זה של נמלים חובה לרסס את אזור הקן ולחדיר גז רעיל לתוכו.

סוג נוסף של נמלים שגם הוא נפוץ ביותר הוא נמלי האש. נמלי האש מעבר להיותן מטרידות ומציקות הן גם עוקצות. הן קטנות וצבען חום ועקיצתן לא מסוכנת אך כואבת ומטרידה.

על מנת להפטר מתופעת הנמלים אחת ולתמיד ולבצע הדברת נמלים יעילה ואיכותית צרו קשר עם  מורן  הדברות עוד היום. לפרטים: 052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון