הדברת צרעות

הדברת צרעותהדברת צרעות – לא מדובשן ולא מעוקצן

הצרעות הן חרקים מעופפים הדומים מאוד לדבורים. הן מעט יותר גדולות והרבה יותר מסוכנות. גם הדבורים וגם הצרעות עלולות לעקוץ, אך בניגוד לעקיצת הדבורה שאינה מסוכנת כלל, עקיצת הצרעה מסוכנת מאוד. יש צרעות שיש להן עוקץ ארסי ועקיצה שלהן עלולה להביא חלילה למוות. הצרעות נמשכות למקוות מים עומדים, לפסולת לא מפונה. הדברת צרעות היא פעולה מורכבת ומסובכת ביותר והיא יכולה להתבצע רק על ידי מדביר מקצועי, על ידי אבי המדביר מומחה בהדברת צרעות בחיפה בקריות בצפון ובנהריה.

הדברת צרעות – סוגי הדברה והסכנות הכרוכות בה.

הדברת צרעות מבצעים בדרך כלל במהלך הלילה שאז הצרעות ישנות על משכבן. הצרעות כפופות למעשה המלכה שלהן שהיא גם אחראית על הרחבת הממלכה, על ההזדווגות והטלת הביצים. כל פעולת הצרעות היא בעצם לשרת את מלכתן והן עושות בדיוק מה שהיא אומרת. בלי המלכה שלהן הצרעות אבודות. לכן, בתהליך ההדברה והריסוס חייבים להתחיל עם חיסול מלכת קן הצרעות.

הדברת צרעות עושים במספר שלבים. בשלב א' אנו נאתר בדיוק מהיכן מגיעות הצרעות, היכן ממוקם הקן שלהן. בשלב ב': המדביר המקצועי יפזר אבקה רעילה בכל האזור של קן הצרעות, בשלב ג': ניתן למקם מלכודות עם פיתיון מורעל בסביבות הפתח של הקן כך שכל צרעה שתכנס או תצא תיפול בפח המלכודת. בשלב ד' ואחרון מרססים את הקן ואת סביבותיו ומחדירים גז רעיל אל תוך הקן. מוודאים שכל הצרעות שבתוך הקן חוסלו ובמיוחד שהמלכה חוסלה. לאחר חיסול זה כל הצרעות שלא היו בקן יעזבו את הקן בשקט ויחפשו להן מלכה אחרת.כל אחד שאינו מנוסה בכל הנושא של הדברת צרעות עלול לקפד את חייו בעקבות פעולה זו, אנא שמרו על נפשותיכם.

הדברת צרעות – סוגי צרעות נפוצות

ישנם מספר סוגים של צרעות:

צרעה מזרחית – צרעה זו קרויה בפי כל דבור. צרעה זו היא הגדולה ביותר מבין הצרעות הקיימות בארץ ישראל צבעי גופה הם חום שחור עם פסים צהובים.

צרעה גרמנית – צרעה זו פחות מסוכנת מהצרעה המזרחית. צבעה צהוב עם פסים שחורים. צרעה זו היא הצרעה הנפוצה ביותר בארץ.

הדברת צרעות עושים רק אצל  מורן הדברות, המדביר הכי וותיק ומנוסה בתחום זה. הרימו טלפון, לא תפסידו ורק תרוויחו:   052-512299

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון