הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמניהדברת תיקנים

תיקנים הם סוג החרקים המצוי ביותר בבתים. אם מצאתם ג'וק באזורכם קרוב לוודאי שזה תיקן. התיקנים אוהבים לגור במקומות חשוכים ולחים. התיקנים אוהבים חום ולכן מגיעים דווקא בעונה החמה, עונת הקיץ. התיקנים אוהבים לחות ולכן בדרך כלל מצויים בערים הצמודות לחוף ים. התיקנים הם נשאים של מחלות וטפילים וכדאי לשמור מהם מרחק. הם אוהבים לכרסם מאכלים יבשים וקטניות.

הדברת תיקנים ניתן לעשות לבד וניתן לעשות על ידי צוות מדבירים מומחים. במידה והחלטתם לפנות למדבירים מקצועיים, אבי המדביר הוא הטוב ביותר בשוק, נסו ולא תצטערו.

הדברת תיקנים – סוגי תיקנים מצויים

יש המון סוגים של תיקנים המסתובבים בעולם, אך בישראל יש מספר סוגי תיקנים נפוצים: תיקן אמריקאי, תיקן מזרחי ותיקן גרמני פסים. לפני שבאים לבצע הדברת תיקנים חייבים קודם כל לזהות את סוג התיקן ורק אחר כך להתאים לו את סוג ההדברה הרצוי.

תיקן אמריקאי ניתן לזהות על פי צבע גופו, צבעו חום אדמדם ויש לו כנפיים המאפשרות לו להגיע למקומות גבוהים יותר בתעופה. התיקן האמריקאי אוהב להתגורר דווקא בקומות גבוהות והוא מגיע לשם בתעופה הישר מפח האשפה.

תיקן מזרחי ניתן לזהות לפי גודלו. הוא קטן מהתיקן האמריקאי, גודלו מגיע עד לשניים וחצי סנטימטרים. הזכר הוא בעל כנפיים אך קצרות מאוד ואינן מאפשרות תעופה. תיקן זה נמצא יותר באזורים הפנימיים של הארץ ולאו דווקא במישור החוף.

תיקן גרמני יודע גם הוא לעוף. תיקן זה אוהב טמפרטורה חמימה ונעימה ומזג אויר זה גורם לתיקן הגרמני פסים להתרבות מהר יותר. התיקן הגרמני קטן מאוד והוא נמשך בדרך כלל למפעלי מזון ושטחים חקלאיים.

הדברת תיקנים – רק עם עזרה מקצועית.

הדברת תיקנים ניתן לנסות לעשות לבד עי ידי ריסוס ביתי. אך קרוב לוודאי שפעולה זו לא תעזור לכם למגר את כל מכת התיקנים בבית. מומלץ מאוד להיעזר באיש מקצוע לביצוע הדברת תיקנים על מנת שתוכלו למגר את התופעה אחת ולתמיד. אנו ממליצים על מורן הדברות, וותיק ומנוסה עם המון המלצות בתחום. נסו ותיווכחו:  052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון