הדברת מכרסמים

נמכרסמיםפתח בשאלה איזה סוג מזיקים מטרידים אותכם כעת? האם זה מזיקים נפוצים כמו נמלים ותיקנים במטבח? או האם יש חיות מחמד בבית, ואתם מתחילים להתגרד, יחד עם החתול והכלב?  או האם יש לכם קינון יונים בפתחי הבניין, ואתם והיונים מתגרדים בו זמנית? או האם יש קולות מוזרים בלילה, וכל מיני דברים בבית נאכלו, גם אם הם לא נראים טעימים במיוחד?

אז נתחיל מן ההתחלה, אם אלו נמלים ותיקנים (אלו שאנחנו קוראים להם ג'וקים), אז, הדברת המזיקים הרצויה היא הדברת דירה. אם יש חיית מחמד, ואתם מגלים שאתם גם מתגרדים, יחד איתם, אז בדחיפות כדאי להזמין הדברת מזיקים לפרעושים ופשפשים. אם יש לכם יונים בפתחי הבניין, או במרפסת הכביסה, אל תחכו לצרות שבאות עם זה, עשו בהקדם הרחקת יונים, הזמינו מדביר מקצועי בתחום של הרחקת יונים וניקיון אזור הקינון והדברת מזיקים מתאימה כנגד טפילי יונים. אם כל מיני דברים נראים אכולים, ומשהו מרעיש בבית בלילה, ישנה סבירות גבוהה, שיש לכם עכבר בבית, וקל מאד לדעת את זה, הוא פשוט מכרסם, לשם חידוד שיניו – פשוט כל דבר, שהוא יכול. ואז צריך להזמין הדברת מזיקים לעכברים.

ערמות חול, ומכרסמים? אם ליד הרהיטים בבית, יש ערמות חול שנערמות מחדש כל הזמן, וקולות כירסום קלים נשמעים בעיקר בלילה, ופסי בוץ מוזרים מופיעים על הרהיטים. (קצת קשה לראות ברהיט בצבע כהה) , ואז אתם צריכים הדברת מזיקים לטרמיטים. וכדאי כמה שיותר מהר, אל תחכו לראות אותם, זה כבר בדרך כלל מאוחר מדיי. הטרמיטים אינם גלויים לעין בדרך כלל, הם לא נחשפים לאור השמש, כל זמן שהם יכולים, כל זמן שיש רהיט להתחבא בתוכו. ולכן הפסים של הבוץ על הרהיט, מתחתיו ישנן התעלות שהן עשו ברהיט.

ירוק, אחריות, ושקט נפשי כיום כל אחד מסוגי ההדברה הללו הם ממשפחת ההדברה הירוקה, כלומר, החומרים בהם משתמשים להדברת מזיקים אינם רעילים כמעט בכלל לאדם, ולחיות המחמד, ולעומת זאת, מאד רעילים לחרקים אותם אנחנו רוצים להדביר. וכל מדביר מקצועי מוסמך נותן אחריות בכתב לחצי שנה או לשנה (תלוי בסוג ההדברה).

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון