הדברת עקרבים

הדברת עקרביםהדברת עקרבים – שומר נפשו ירחק

העקרבים שייכים למשפחת העכבישים, סרטנים ונדלים. משפחה זו נקראת משפחת פרוקי הרגליים. העקרבים מצויים בדרך כלל שטחים פתוחים ובמדבריות. קשה מאוד למצוא עקרבים בשטחים מבויתים, אך לעיתים קורה המקרה ואנו מוצאים עקרב או שניים באזור המגורים שלנו. אנו חייבים להזמין מדביר תכף ומיד כיוון שיש סוגים של הדברת עקרבים שיכולים ממש להרוג בני אדם. אם אתם קצת בקיאים בתורת העקרבים נסו לפענח את סוג העקרב ועל ידי כך לדעת את מידת הדחיפות להדבירו, אם אינכם מהמבינים בעולם העקרבים, אל תהסס ואל תמתינו דקה נוספת , צלצלו מיד והזמינו הדברת עקרבים.מורן הדברות , מדביר ותיק ומנוסה שנמצא בתחום כבר שנים רבות ממליץ על שיטות מיוחדות לביצוע הדברת עקרבים עליהם נקרא במשך המאמר.

הדברת עקרבים – שיטות ההדברה

לא קל לבצע הדברת עקרבים וזה מהסיבה הפשוטה שעקרבים נמצאים בדרך כלל שטחים פתוחים ובמדבר ושם אי אפשר לרסס חומר ולגמור עם הסיפור. בשטח צריך לנקוט בדרכים מיוחדות.

כמו כן, קשה מאוד למצוא את העקרבים כיוון שהם יוצאים רק בלילה ממחבואם ובמשך שעות היום הם מתחבאים מתחת לסלעים ואבנים. העקרבים מחפשים להם מקום חשוך וחמים להסתתר בו ורק באישון הליל הם יוצאים ממחבואם.

אם אתם מתכננים טיול בדרום במדבר יהודה ובכל האזור, אנו הכינו את עצמכם למכת העקרבים. הצטיידו בחומרים שיאפשרו לכם להתמודד עם העקרבים שלא תסיימו את הטיול חלילה באסון.

אחד האמצעים היעיל ביותר נגד הדברת עקרבים זה מנורת UV מנורה זו מסנוורת את העקרבים וגורמת להם להתרחק. בלינת לילה מומלץ להשתמש במנורה זו וכן חשוב מאוד לבדוק את הנעליים בבוקר לפני שמכניסים את הרגל כיוון שיש לעקרבים נטייה להסתתר בתוך נעליים.

הדברת עקרבים – מאיפה הם מגיעים? שיטות מניעה

אז מאיפה מגיעים העקרבים בכל זאת לשטחי מגורים? אם באזור הבית שלכם אתר בניה, זה כבר מועד לפורענות, הזמינו הדברת עקרבים עוד היום לפני שיהיה מאוחר מידי. אתר בניה מושך אליו עקרבים כמו אל מגנט.

כמו כן, אם בסביבות ביתכם ערימות פסולות וגזם שלא פינו אותם, גם אלו יכולים למשוך אליהם את העקרבים, הקפידו לפנות את ערימות הפסולת ולהזמין את מורן הדברות שיבצע הדברת עקרבים במהירות וביעילות 052-5122999.

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון