לוכד נחשים

לוכד נחשיםלוכד נחשים – האומץ והמקצועיות

לוכד נחשים הוא איש מקצוע בו אתם מתפללים לא להיתקל לעולם. לא תהיה לכם בעיה להכיר אותו באירועים חברתיים, כחבר ילדות או אפילו שכן בקומה מתחתיכם, אך כנראה שתעדיפו לא לראות אותו בפעולה. האנשים שזוכים לראות כיצד הוא עובד הם ברי המזל אשר הבחינו בנחש אצלם בבית או בגינה והזמינו לוכד נחשים לפני שנגרם כל נזק. איש המקצוע מגיע, לוכד את הנחש ומרגיע את כל הסביבה כדי למנוע היסטריה ופחדים מיותרים. בשלב זה משמש הלוכד כפסיכולוג, איש שיחה ולוכד נחשים תחת אותה מגבעת. אם במקרה תיתקלו אי פעם בנחש במקום מגוריכם, כדאי להכיר את הנהלים על פיהם עובד הלוכד וכך להימנע מצרות ותקלות מיותרות.

לוכד נחשים – שיטות עבודה

זיהוי הנחש

אם תחפשו באנציקלופדיות על בעלי חיים או באינטרנט תוכלו למצוא מאות סוגים של נחשים. בארצנו חיים רק כמה עשרות מתוכם, אך חלק מהם יכולים להיות קטלניים ועל כן חשוב להכיר אותם במיוחד. הלוכד אשר יגיע לביתכם יבחן בתחילה את המשימה העומדת מולו. היחס לנחשים ארסיים או לכאלו שאינם קטלניים היא אחרת לחלוטין ומצריכה היערכות בהתארגנות ללכידה עצמה.

בחירת המקום הנכון

נחש בתוך בית מגורים אינו נמצא בסביבה הטבעית שלו ועל כן כל הזמן בתנועה ומחפש מקום מסתור. בסופו של דבר כנראה שהוא יתיישב תחת המקרר או רהיט כבד אחר אשר מעניק לו חושך ופרטיות. הלוכד שהגיע אליכם הביתה יחכה שהנחש יתמקם במקום אחד ויירגע מעט. במצב כזה קל יותר ללכוד אותו ולסיים את התהליך. רדיפה אחרי הנחש בעודו בזחילה עלולה להיות מסוכנת ולגרום לתוצאות הרות אסון ליושבי הבית או ללוכד עצמו.

פינוי המקום

ברגע שמגיע לוכד נחשים ולוקח את האחריות לידיים רוב בני האדם מצליחים להירגע וכעת נתקפים סקרנות קלה. כעת הם רק רוצים לראות את הלוכד בפעולה ולהבין כיצד הוא עבוד. מאחר ומדבור על עבודה עדינה המצריכה ריכוז כדי למנוע אסון, הלוכד יפנה החוצה את בני הבית ויבקש מהם להמתין עד שהוא ייצא עם הנחש בתוך כלוב סגור. רק בשלב זה יוכל הלוכד להסביר לבני הבית מה עשה ולמה, כאשר הנחש כבר אינו יכול לגרום נזק לאיש.  

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון