הדברת חולדות

הדברת חולדותהדברת חולדות – על משפחת המכרסמים, סוגי חולדות ועוד

החולדה היא חיה ממשפחת המכרסמים. היא נראית כמו העכבר רק הרבה יותר גדולה. החולדות גרות בביוב בדרך כלל ומעבירות איתן המון מחלות, חיידקים , נגיפים וטפילים. הדברת חולדות חייבים לבצע ברגע שמצאתם חולדה בבית שלכם. לא קל להדביר חולדות שכן הן מזהות בקלות כל רחש קל וזה מקפיץ אותן וגורם להן להתרחק ולהתחבא במקומות חשוכים ואפלים שאף אחד לא יכול למצוא אותן. את החולדות ניתן למצוא בבתים ובשדות חקלאיים. הדברת חולדות מבצעים רק עם אבי המדביר שהוא מומחה בתחום של הדברת חולדות, מנוסה וותיק.

הדברת חולדות- חולדה מצויה וחולדת החוף

בישראל קיימים שני סוגים של חולדות, חולדה מצויה וחולדת החוף.

חולדת החוף היא חולדה דיי גדולה, הקרויה בפי כל בכינויה העממי: עכברוש. חולדת החוף אוהבת אקלים לח וחמים ולכן היא מתמקמת בדרך כלל בערים אשר על חוף הים. ניתן למצוא אותה בפחי אשפה, בביוב, במקומות צפופים כמו שכונות עוני ובשווקים. חולדת החוף פעילה בדרך כלל בלילה, אך לעיתים נדירות ניתן לראות אותה גם ביום. בדרך כלל נוכחות החולדות לאור יום נובעת מהעבודה שחבורת החולדות גדולה מאוד ואין להם מקום להיות כולן יחד באותו מקום ובאותה שעה ולכן הן מחלקות בניהן את היממה.

חולדה מצויה היא החולדה שאנו מוצאים בבית שלנו, היא יותר מצויה במחוזותינו אך מקורה הוא בארצות המזרח. כיום החולדה המצויה נפוצה בכל העולם. היא נמשכת לשטחים חקלאיים אך גם לבתי מגורים. היא ניזונה בדרך כלל ממאכלים צמחוניים כגון: פירות וירקות.

הדברת חולדות – פגעי ונזקי החולדות

אם ראיתם חולדה בבית שלכם אתם חייבים לבצע הדברת חולדות בהקדם האפשרי. החולדות מביאות איתן המון מפגעים כאשר הקשים מבניהם הם: מחלות קשות כמו: כלבת ווירוס לפטוספירוזיס. בנוסף, החולדות נושכות ונשיכה זו עלול להיות מסוכנת כמו כן, יש אנשים המפתחים תגובות אלרגיות חריפות לשערות המכרסמים ולגללים שלהם.

לביצוע הדברת חולדות אנו ממליצים בחום על אבי המדביר. את הנושא של הדברת חולדות הוא מכיר על בוריו והוא ייתן לכם את המענה המהיר ביותר והיעיל ביותר. אל תהססו, התקשרו עוד היום:  למומחים 052-5122999

 

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון