ריסוס

 ריסוסריסוס – היכן חשוב לרסס?

ריסוס כבר מזמן הפך להיות צעד בסיסי לכל בית בו לא מעוניינים להכיר מקרוב את אוכלוסיית החרקים השכונתית. כל מי שחושש מחרקים מכיר את הפחד העולה ככל שעונת הקיץ מתחילה להתקרב. בעונה החמה החרקים יוצאים ממחילותיהם ועורכים ביקורי נימוסים בכל הבתים בהם לא היו מזה תקופה ארוכה. אך יש יוצאים מהכלל. בתים שעברו ריסוס אולי יזכו לביקור פתע, אך החרקים יגלו שהם אינם מסוגלים לשרוד בתוך הבית. חומרי ההדברה יבריחו אותם במהירות וישאירו את הבית נקי לאורך זמן. אז כדי למנוע חרקים כדאי לבצע ריסוס במספר מקומות שונים, שסקרנו אותם במיוחד עבורכם.

ריסוס – כל המקומות המתאימים

גינה

אין מקום שורץ חרקים כמו הגינה הביתי שלנו. מתחת לערוגת העגבניות או מאחורי שיח הורדים, מסתתרים להם מאות אלפי חרקים. חלקם קטנטנים כמו נמלים או קרדיות, וחלקם גדולים יותר כגון נדלים ותיקנים. סביבה פורה זו בהחלט עלולה להביא את החרקים לבדוק מהי הדרך הקצרה ביותר מהגינה אל תוך הבית. מאחר ואתם מעוניינים לשמור את החרקים בחוץ, ריסוס כולל של הגינה הוא בהחלט אחד השלבים בדרך למטרה.

סדקים וחורים 

אלא אם כן הבית שלכם שופץ בזמן האחרון, סביר להניח שיש לכם חורים וסדקים שונים. חור קטן בקיר האמבטיה, סדק שנוצר כתוצאה מטריקה חזקה של הדלת ושאר חללים זעירים. הפתחים הללו הם דרך חביבה במיוחד על החרקים להתגנב לתוך בתים ולשהות בהם. כדי למנוע את המסיבה בתוך הבית, יש לבצע ריסוס באזורים אלו, כך שכל חרק שינסה להיכנס יגלה מחסום בדמות הריסוס ישר בכניסה.

חדרי הבית

ריסוס זה הוא אולי מובן מאליו, אך חשוב לציין אותו. כל מי שמרוצה בית נקי מחרקים, צריך לבצע ריסוס כולל של כל חדרי הבית ללא יוצא מן הכלל. עליית הגג, המרתף וחדרים שנעולים לאורך כל השנה אינם יוצאים מן הכלל. יש לפתוח את כל החדרים, לרענן ולאוורר את הבית ולתת למרסס להגיע לכל החלקים אליהם מעולם לא הגעתם אפילו עם מברשת אבק בעלת ידית ארוכה במיוחד.

מעוניינים להזמין ריסוס? התקשרו עוד היום למורן הדברות 052-5122999 

 

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון