הרחקת יונים

הרחקת יוניםהרחקת יונים – פתרונות יעילים להרחקת היונים

לא סתם בחרו דווקא ביונה לשמש כיונת דואר. ליונים יש כישרון מדהים, הן תמיד יודעות לנווט בחזרה את הדרך הביתה. עדין אין הסבר מדעי לעובדה זו, אך היא מדהימה כל פעם מחדש. לא אחת ניסו לבלבל את היונים על ידי שידור תדרים שגויים או בעזרת פנסים ואורות מהבהבים ושיבוש המסלול כך שהיונה כלל לא תזהה את הדרך הביתה, אך שום ניסיון כזה לא הצליח. היונה תמיד חוזרת הביתה. לכן, במידה והיונה התבייתה לנו בבתינו, על אדן החלון או על הסורגים חייבים להיעזר במרחיק יונים מקצועי, אחרת המצב יהיה קשה. לעולם לא נצליח להרחיק את היונה לחלוטין וסתם נבזבז אנרגיות וזמן. אבי המדביר הוא המומחה מספר 1 בכל הנושא של הרחקת יונים.

הרחקת יונים – למה להרחיק?

אז למה בעצם אנו בכלל רוצים לבצע הרחקת יונים? מה היונים מפריעות לנו בחיי היום יום, בשגרה שלנו? על כל אלה ועוד נענה במאמר לפנינו:

היונים מרעישות נורא, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות שהכי רוצים לישון. מעבר לרעש שהן עושות, הן גם מלכלכות נורא את האזור בו הן יושבות על ידי היציאות שלהם, הלשלשת שלהם. והחיסרון הכי גדול ביונים, זה המחלות שהן מביאות. היונים מלאות בחיידקים ומעבירות מחלות בקלות רבה. כמו כן, הצואה שלהן גם היא מעבירה מחלות.

לעיתים הצואה מצטברת באיזה חלון נידח בבית שאנו בכלל לא פותחים והיונים משתקעות להן שם בנחת ואז כשאנו מגלים את זה מדובר כבר בכמויות לא קטנות של צואה. במצב כזה חייבים להביא מרחיק יונים מקצועי שיבצע הרחקת יונים.

הרחקת יונים – שיטות ההרחקה

יש מגוון שיטות של הרחקת יונים. כמובן שאין לנו כוונה כלל להזיק ליונים, ולפגוע בהן אלא רק להרחיק אותן מאזור מגורינו, שלא יטרידו אותנו.

השיטות הנפוצות שמשתמשים בהם לביצוע הרחקת יונים הינם: דוקרנים ורשת להרחקת יונים.

מורן הדברות יודע היטב איך להתמודד עם בעיית היונים ויש לו פתרונות יצירתיים המתאימים גם למקומות ומצבים קשים במיוחד. הרימו צלצול ולא תתחרטו 052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון