מדביר חולדות

 מדביר חולדותמדביר חולדות – שומרם על הבריאות

מדביר חולדות יכול להציל אתכם ממחלות שונות בהם אתם עלולים להיתקל בסביבת המכרסמים המזיקים. חולדות אינן סתם מכרסם שמסתובב אצלכם בבית. גם אם אתם חוששים ממכרסמים באופן כללי, אין ספק שהחולדה היא מלכת ההפחדות וההרתעה שיש לעולם המכרסמים להציע. הרי אם תשאלו כל אדם באיזה מכרסם הוא לא היה רוצה להיתקל בסמטה חשוכה, בכמעט מאה אחוזים מהמקרים התשובה תהיה חולדה. עם עכברים, אוגרים ואפילו חפרפרות רובנו מסוגלים להתמודד, אך בחולדות יש משהו קיצוני יותר אשר מרתיע את רוב האוכלוסייה ומעניק להן שלטון בלתי מעורער על הבית שלכם והסביבה אליה הן חודרות. אם גם אתם רוצים לדעת באיזו שיטת הדברה כדאי לכם לבחור אצל המדביר אותו תזמינו, המשיכו איתנו על המומחים מדביר חולדות בחיפה בצפון בקריות ונהריה יגיע אלכם במהירות  ויפתור את בעיות המכרסמים ילכוד את העכבר עכברוש או החולדה.

מדביר חולדות – השיטות הטובות ביותר

שיטת המלכודות

כל מדביר חולדות מתחיל יוכל לספר לכם על המלכודות אותן הוא יכול לפזר ברחבי הבית ומה יקרה כאשר החולדה התורנית תיתפס בהן. יש מדבירים אשר מתקינים מלכודות המשאירות את החולדות בחיים אך כולאות אותן ללא אפשרות בחירה. בין מלכודות אלו ניתן למנות את הכלובים ואת דפי הדבק אשר ניתן לפזר ברחבי הבית ובהם נתקעות החולדות ללא אפשרות תזוזה. מהצד השני ישנן מלכודות אשר דואגות להמית את החולדות מיד ברגע שהן תופסות אותן כך שלא נותרת להן אפשרות בריחה או התחמקות. בין מלכודות אלו ניתן לראות את מלכודת הקפיץ אשר דואגת לסיום חייה של החולדה באופן מיידי. את המלכודות מומלץ להתקין על ידי מדביר חולדות מקצועי אשר מתמחה בתחום ויודע בדיוק היכן ובאיזו צורה יש למקם אותן ברחבי הבית.

שיטת ההדברה האלקטרונית

שיטה זו נחשבת לחדשה אך יעילה במיוחד. במהלך ההדברה האלקטרונית יעבור המדביר ברחבי הבית ויתקין עבורכם מכשירים אלקטרוניים בכל חדר אשר זקוק להדברה. מכשירים אלו משדרים אותות אלקטרוניים אשר דוחים את החולדות ואינם מעניקים להן אפשרות לחיות ליד הרעש הנורא מבחינתן. כך תוכלו להיות בטוחים שהבית יהיה נקי מחולדות לאורך זמן כל עוד המכשירים הללו ממשיכים לשדר את האותות.  

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון