הדברת עכברים

הדברת עכבריםהדברת עכברים – המדריך השלם

מכירים את הציוצים המטרידים האלה שמעידים על כך שיש לכם עכבר בבית? בשבילי, אישית, זה הסיוט הכי גדול. שונאת את המחשבה שיש עכבר שמסתובב לי בבית האישי שלי, בטריטוריה שלי. נוסע בבגדים, ישן במיטות ומכרסם את המאכלים שלנו. זה מוריד לי את רמת החיים לאפס ואני פשוט לא מסוגלת לחיות בבית בזמן שעכבר מתרוצץ בו.

אולי אני קיצונית, אך עכברים בבית הם אורחים לא רצויים. וכל מי שגרה בבית קרקע, נקייה ומאורגנת ככל שתהיה, תעיד על כך כי היו לפחות פעם אחת עכברים בביתה. על מנת למנוע תופעה זו ולצמצם אותה עד לכדי מאום, מומלץ מאוד לעשות פעם בשנה ואף פעם בחצי שנה הדברת עכברים אצל אבי המדביר.

הדברת עכברים – סוגים ושיטות הדברה

עכברים מסתתרים בכל מקום. בפחי אשפה, במחסנים, בארונות מטבח, בסדקים ובחורים. לכו תדעו היכן העכבר הסתובב לפני שהוא הגיע אליכם. מעבר לחוסר ההיגיינה שנוכחות של עכבר בבית מעניקה, העכבר גם יכול להעביר מחלות, נגיפים וטפילים. הוא מכרסם את המזון וגורם לנזק רב בענף החקלאות ולמזון.

הדברת עכברים ניתן לבצע במספר שיטות מגוונות. פיזור רעלים בשטחים נגועים, הטמנת מלכודות, ריסוס גזים רעילים ועוד. בדרך כלל כאשר מדובר על הדברת עכברים בשטח ביתי מומלץ להתחיל את התהליך עם הטמנת מלכודות ברחבי הבית ובעיקר במטבח. אם הדבר לא עוזר והעכבר לא נלכד מומלץ לפנות למדביר מקצועי שיודע את העבודה ויעשה זאת בצורה הכי טובה שאפשר ועם חומרים ירוקים המתאימים לסביבת מגורים.

הדברת עכברים- עכבר הבית

כאשר אנו מדברים על הדברת עכברים, אנו מתכוונים כמעט תמיד לעכבר המכונה עכבר הבית. עכבר זה כשמו כן הוא, אוהב להתמקם בבית במקומות חשוכים כמו חורים וסדקים. בלילות הוא יוצא ומכרסם את המאכלים בארונות המטבח. עכבר זה צבעו אפור או שחור. גודלו הממוצע כ90 ס"מ ומשקלו כעשרים גרמים בלבד. עכבר הבית למרות גודלו העיר ומשקלו הקל יכול לגרום לנזקים חמורים לבית ולחקלאות.

על מנת להפטר מהעכברים במינימום זמן ומקסימום תוצאות הזמינו את מורן הדברות  שיבצע אצלכם הדברת עכברים, נסו ולא תצטערו! לפרטים, צלצלו: 052-5122999

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון