ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטיםריסוס טרמיטים – איך למנוע נזקים?

טרמיטים, מי שמע עליהם בכלל? עד שלא נתקלים בהם בדרך הקשה לא שומעים על סוג חרקים זה, אז מיהם הטרמיטים על קצה המזלג: הטרמיטים הם יצורים קטנים הדומים לנמלים רק בעלי כנפיים. הם זוחלים ומעופפים , אוהבים חום ולכן באים בתקופות הקיץ. אוהבים חושך ולכן מסתתרים בבתים ובמקומות חשוכים ואפלים.  הם ניזונים מתאית העץ ולכן מכרסמים רהיטים וכל דבר העשוי מעץ. אם מצאתם טרמיט בביתכם, קרוב לוודאי שיש עוד כמוהו שמסתתרים היכן שהוא בביתכם. מהרו להזמין ריסוס טרמיטים לפני שתמצאו את עצמכם חיים בג'ונגל של טרמיטים. אבי המדבר יכול לעזור לכם לפתור את בעיית הטרמיטים ולבצע ריסוס טרמיטים במהירות וביעילות.

ריסוס טרמיטים – שיטות מניעה:

לאחר שמצאתם טרמיטים בבית, וחיסלתם אותם על ידי הדברה וריסוס של מדביר מקצועי, מומלץ לנקוט מספר שיטות למניעת טרמיטים נוספים בביתכם. להלן מספר טיפים שימושיים:

אבני חצץ מרחיקות טרמיטים לכן אם אתם גרים בבית פרטי, השתדלו להכניס בתוך הגינה שלכם אלמנט של אבני חצץ שיעזור לכם גם כהגנה כנגד הטרמיטים וגם יהווה איזור נוי מקושט ויפה בגינה.

הטרמיטים נמשכים לרטיבות וטחב, הקפידו להימנע ממקורות מים עומדים, אם יש לכם בריכה בחצר הקפידו לכסות אותה היטב.

כמובן שהטרמיטים נמשכים לעץ וקולטים את הריח שלו מרחוק, לכן אם עשיתם שיפוץ עכשיו בגינה או בבית ויש לכם בחוץ ערימות של זבל וגזם, או ערימות של עצים מהרו להפטר מהם בהקדם האפשרי שכן הם עלולים להוביל אליכם טרמיטים בקלות רבה.

ריסוס טרמיטים – איך נפטרים מהם לתמיד?

את הטרמיטים לא הורגים על ידי הדברה אלא על ידי ריסוס טרמיטים. הטרמיטים מתחבאים בתוך הארונות ולכן צריך להחדיר לתוך רהיטי העץ גז רעיל שיגרום למוות של הטרמיטים. אחר מרססים בכל פינה את הרעל נגד הטרמיטים ובכך הורגים אותם מהשורש.

לפני שמתחילים בביצוע ריסוס טרמיטים חשוב מאוד לגלגל את כל השטיחים ולהוריד וילונות שכן הריסוס משאיר ריח חריף שנדבק בקלות לבדים שונים וקשה מאוד להפטר ממנו.

 מורן הדברות המומחה מספר אחת בנושא של ריסוס טרמיטים זמין בשבילכם בכל הארץ ובמיוחד באזור הצפון, מהרו וצלצלו:  052-5122999 

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון